Планка стартова для сайдингу FaSiding

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
290 ₴
Показати оптові ціни+380 (99) 601-02-62
- +380 (99) 045-42-69
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Використовується для кріплення низу першої панелі сайдінга. При монтажі сайдинга початкова планка повністю ховається під панелями, тому вона випускається тільки білого кольору.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Fasiding |
| Матеріал | ПВХ |
| Покриття | Вінілове |
| Особливості панелі | Під дерево |
| Колір | Білий |
| Тип використання | Для зовнішніх робіт |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Кількість панелей у пакованні | 20 |
| Довжина комплектувального | 3660 мм |
| Товщина комплектувального | 0.9 мм |
| Товщина панелі | 0.9 мм |
| Довжина панелі | 3660 мм |
| Тип сайдинга | Вініловий |
| Тип | Стартова планка |
- Ціна: 290 ₴

